PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN

Talebiniz bize ulaştıktan sonra ilgili personellerimiz tarafından incelenerek en kısa sürede size geri dönüş sağlanacaktır.

TEKLİF AL
  • 05536416624
  • bilgi@egegardenizmir.com

Kurumsal Bilgiler

EGE GARDEN TASARIM MİMARLIK

EGE GARDEN PEYZAJ UYGULAMA VE DANIŞMANLIK

 

HAKKIMIZDA;

Kazandığımız tüm deneyim ve enerjimizi peyzaj proje ve uygulamaları, kentsel tasarım, çevre düzenleme, peyzaj altyapı uygulamaları gibi geniş bir çeşitlilikteki işlerimizde kullanmaktayız. Kurumsal ve bireysel birçok projeye imza atmaktayız. Sürdürülebilir tasarım konusunda uzmanlaşan, yenilikçi ve özgün tasarım ekibi ile Peyzaj Tasarım, Kentsel Tasarım, Ekolojik Tasarım, Uygulama ve Danışmanlık konularında hizmet vermekteyiz .

Ege Garden Peyzaj olarak, peyzaj proje ve uygulamalarında başarılı çözümlerin üretilmesi için verimli yaratıcılık, etkili planlama ve kaliteli uygulamanın gerekliliğine inanıyoruz. Vizyonumuz çağdaş ve öncü peyzaj projeleri tasarlarken müşterilerimiz kadar bizleri de tatmin edecek mimari başarıya ulaşmaktır. Amacımız deneyimli ekiplerimizle sürdürülebilir proje ve uygulamalar üretmektir. Ekip çalışmalarının başarısına olan inancımız sayesinde diğer mimarlık ve mühendislik disiplinleri ile paylaşım ve etkileşim içindeyiz. Müşteri ihtiyaçlarını çevre dostu yaklaşım ve bilimsel temeller doğrultusunda sentezleyerek uygulanabilir, ideal tasarım ve uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

 

PEYZAJ PROJE; Peyzaj tasarımı ve proje hizmeti kapsamında bireysel ve kurumsal alanda hizmet vermekteyiz.

İnşaat firmalarının, mimarlık şirketlerinin, proje yönetim firmalarının, resmi kuruluşların, belediyelerin projelendirme ve danışmanlık hizmetlerini ve taleplerini karşılıyoruz.

Peyzaj proje ve tasarımı konusunda deneyimli ekibimizle yaratıcı, öncü, çözüm ve sonuç odaklı bütçe ve bakım parametreleri göz önüne alınarak sürdürülebilir projeler üretiyoruz. 

Limoonsoft - DS© 2017 - Ege Garden - Tüm Hakları Saklıdır